Lütfen bekleyin...
Menu
İl:
Hatay
İlçe:
Defne
Adress:
Çekmece Mah. Çekmece Cad. No:170/A Defne / Hatay
E-Posta:
lineart.mimarlikofisi@gmail.com
Telefon:
0538 017 26 42
LineArt

Bir Çizgi İle Başlar
Sıra Dışı Tasarımlar...

Eileen Gray - Mimar
Aşağı kaydır
01
Hakkımızda

LineArt Mimarlık

LineArt Mimarlık ve İç Mimarlık  tasarım, mimarlık, iç mimarlık, danışmanlık, iş takibi ve uygulama hizmetleri sunmak amacı ile 2021 yılında Hatay’da kuruldu.

 Lineart mimarlık , genç ve dinamik tasarımcı kadrosuna sahip olup günümüz tasarım ilkeleri ile güncel teknoloji ve malzemeleri takip eden ve projelerinde uygulamayı hedefleyen, daima kişiye özel, fonksiyonel ve işlevsel tasarımları sunmayı amaçlayan bir mimarlık ofisidir.

Öte yandan müşterilerinin beklentisini zamanında ve en kaliteli projeleri üretmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Lineart kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Lineart Mimarlık, tasarımda detay - bütün ilişkisi ve disiplinler arası alanda kabul görmüş çözüm ortakları ve uzman firmalarla ekipler oluşturarak işverenlerine mümkün olan en iyi çözümleri üretebilmek için çalışmaktadır.

02
lineart mimarlık

VİZYONUMUZ

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir. Faaliyet alanımızda Hatay’ın en çok tercih edilen firması olmayı hedeflemekteyiz.
03
lineart mimarlık

MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir…
05
Ekip

Profesyonel Ekip

Önceki / Sonraki
Özge Çiçek

Özge Çiçek

Mimar / KURUCU

Çağla Akar

Çağla Akar

İç Mimar

Sevinç Ceylan

Sevinç Ceylan

Mimar

Bize ulaşabilirsiniz

Projeniz var mı?

Projeniz lineart ile yapabilirsiniz yeterki isteyin